ABO namas - medinių statinių prekybos katalogas

Aiški kainų
politika

ABO namas vykdo aiškią kainų politiką. Mūsų kataloge esantysstatiniai yra įkainoti. Kiekvienas statinys turi savo standartizuotą aprašymą, kuMes kuriame tokius rąstinius namus, sodo namelius, pirtis, pavėsines, terasas, medinius garažus, medines automoriame aiškiai atsispindi ką įsigysite už pateiktą kainą, bei kiek kainuos jos pristatymas.

Komandą sudaro patyręs personalas

ABO komandoje dirba patyrę projektuotojai, tad mūsų standartai atitinka ergonomikos principus. Kitaip nei konkurentai, mes nesuinteresuoti mažinti statinių proporcijų tam, kad sutaupytyme klientų sąskaita. Mes kuriame tokius statinius, kad būtų patogu jais naudotis.

Gausus projektų pasirinkimas

ABO projektuotojai siÅ«lo ne tik savo rąstinius namus, sodo namelius, pirtis, pavėsines, terasas, medinius garažus, medines automobilių stogines, kitus statinius, bet ir padeda įgyvendinti JÅ«sų idėjas – Jums tereikia susisiekti su mumis.

Garantija

Garantinis laikotarpis

Mūsų visiems mediniams gaminiams suteikiame 2 metų garantiją.

Rankenoms, spynoms, vyriams suteikiama 2 metų garantija.

Sekcijiniams garažo vartams suteikiame 5 metų garantiją.

ABO namas garantiniu laikotarpiu įsipareigoja

Nemokamai pašalinti trūkumus ir defektus, atsiradusius dėl gamybinio broko. Gaminiai ar jų dalys, pripažinti nenaudotinais dėl paslėptų gamybos neatitikimų, remontuojami arba dalys keičiamos naujomis, nemokamai.

Garantija netaikoma:

  • Garantija netaikoma jei mediniai gaminiai buvo surinkti nesilaikant gamintojo nustatytų reikalavimų, laiku ir tinkamai nepadengti impregnacinėmis medžiagomis, buvo eksploatuoti netinkamomis sąlygomis, yra mechaniÅ¡kai pažeisti.
  • Garantija netaikoma natÅ«raliems medienos įtrÅ«kimams, nežymiems iÅ¡linkimams, taip pat medienos spalvos pakitimams, jei mediena nebuvo laiku padegta impregnacinėmis medžiagomis.

Garantiniai dokumentai

Kiekvienam mediniam gaminiui išrašome atskirą garantinį dokumetą – sertifikatą. Garantinis dokumentas perduodamas kartu su gaminiu bei įsigijimą liudijančiu dokumentu. Garantinis dokumentas privalo būti saugomas visą pogarantinį laikotarpį.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Votre panier est vide.

PATEIKTI UŽKLAUSĄ


[contact-form-7 id="2813" title="Uzklausa"]